Berlusconi: Moji kritičari su imbecili!

TALIJANSKI premijer Silvio Berlusconi razljutio se na na medijske natpise oko njegove izjave o "tenu" novoizabranog američkog predsjednika, Baracka Obame.

Svoje je kritičare Berlusconi na konferenciji za novinare u Bruxellesu nazvao imbecilima, a za svoju spornu izjavu je kazao kako ona nije bila ništa drugo nego obična šala, pišu strani mediji.

"Jeste li svjesni da je vaš komentar o Obami možda uvredljiv za SAD? Zašto se ne ispričate?", upitao ga je jedan od američkih novinara, na što mu je Berlusconi indirektno poručio da spada u gore navedenu kategoriju njegovih kritičara te je istom novinaru dobacio kako bi on trebao tražiti ispriku od Italije.

Podsjetimo, Berlusconi je jučer u Moskvi kazao kako je Barack Obama mlad, zgodan i "preplanuo" te je time izazvao lavinu reakcije u medijima širom svijeta.

K.S.
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.