Berač kukuruza usmrtio 12-godišnjaka

JUČER u poslijepodnevnim satima stroj za granje kukuruza je zahvatio ruke 12-godišnjeg dječaka nanijevši mu teške ozljede. Mladić je od težine ozljeda preminuo u KB Osijek.

Nesreća se dogodila jučer oko 13.20 sati u u polju Šaranpovo, u blizini mjesta Kitišanci. Prema informacijama iz PU osječko-baranjske, 17-godišnji hrvatski državljanin iz Belišća je upravljao traktorom za kojega je bio priključen stroj za branje kukuruza (berač). Iza berača je hodao 12-godišnjak. U jednom trenutku stroj je zahvatio obje ruke dječaka i nanio mu po život kobne ozljede.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.