Ministar zaštite okoliša i prostornog uređenja Ivo Banac boravit će 8. i 9. rujna u radnom posjetu austrijskom Saveznom Ministarstvu poljoprivrede, šumarstva, okoliša i upravljanja vodama u Beču, priopćilo je u petak Ministarstvo zaštite okoliša i prostornog uređenja. L
Banas će sa svojim domaćinima razgovarati između ostalog o pitanjima zaštite okoliša vezanima za hrvatsko pristupanje EU, o klimatskim promjenama i protokolu iz Kyota, te o genetski modificiranim organizmima, kaže se u priopćenju.
(Hina) pp rb