Automobilom udarila biciklisticu

JUČER je oko 20 sati na raskrižju Zagrebačke i Supilove ulice u Varaždinu, 21-godišnja vozačica automobilom naletjela na bicikl kojim je upravljala 42-godišnjakinja.

Kako je izvijestila PU zagrebačka, do nesreće je došlo jer mlada vozačica, prilikom skretanja u desno, nije propustila biciklisticu koja se kretala obilježenom biciklističkom stazom Zagrebačke ulice. Nakon udarca je biciklistica izgubila ravnotežu te je pala na kolnik, prilikom čega je ozlijeđena.

I.M.
Foto: Arhiva

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.