BOMBAŠ samoubojica zaletio se u četvrtak automobilombombom u općinsku zgradu u jednom selu nedaleko od Tikrita, pri čemu je ozlijeđeno najmanje desetero Iračana, doznaje se iz iračkih izvora.
Incident se dogodio u selu al-Dajeil. Ozlijeđeni su civili, ali i pripadnici iračke policije i Nacionalne garde, kazali su izvori.
Policija i spasilačke ekipe pretražuju ruševine u potrazi za žrtvama.
U međuvremenu, troje Iračana poginulo je, a sedmero je ozlijeđeno u sukobima američkih snaga i pobunjenika u gradovima Balad i Samarra sjeverno od Bagdada, objavila je iračka policija.