NAŠ PREMIJER leti za Sao Paolo jer mora biti na otvaranju Svjetskog prvenstva u guranju lopte. Kockasti, koje kretensko tepanje, otvorit će feštu. Josipović je odbio poziv predsjednice Brazila jer je u žestokoj predsjedničkoj kampanji. Još godinu dana na srcu, u srcu i pokraj srca bit će mu Hrvatska i samo Hrvatska.
Ipak, Milanović leti. Nekoliko dana nećemo gledati kako za vrijeme zasjedanja Vlade tupo gleda u daljinu. Nikad nećemo saznati zašto nam ga je prljava voda bacila na obalu naših sirotih života.
Milanović možda naslućuje da se Hrvatska ne osjeća baš najbolje ali ne sluša savjetnike. Kad čovjek malo bolje razmisli, ima dečko pravo. On zna, svi znamo da je odletio. Zašto onda Zoki ne bi letio?
Vedrana Rudan, rudan.info