Hrg je SDP-ovim unutarstranačkim izborima govorio na pressici zagrebačkog HSS-a. Kazao je da je poraz pojedinih Milanovićevih kadrova indicija da premijer ne drži sve konce u rukama.
"U samoj koaliciji dosta toga škripi, ima dosta nesloge. Nadam se da toga neće biti i unutar SDP-ovih redova", kazao je Hrg, dodavši da su SDP-ovi unutarstranački odnosi važni za čitavu političku scenu zato što se radi o stranci koja upravlja državom.