"Pometimo ih van": U Mariboru prosvjedovalo 2000 ljudi

Foto: 24ur (Ilustracija)

GRAĐANI Maribora po peti su put izašli na ulice kako bi prosvjedovali protiv gradskih vlasti. Prosvjed organiziran preko Facebooka privukao je oko 2000 ljudi, javlja slovenski 24ur.com.

Moto prosvjeda bio je "Pometimo ih van" pa su mnogi prosvjednici sa sobom donijeli metle. Ispred zgrade općine su se prosvjednici počeli skupljati oko 16:30 sati. Izvikivali su parole "Mi smo Maribor" i "Lopovi".

Policija je nakon prosvjeda priopćila da je sve prošlo mirno, bez ikakvih incidenata.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.