Foto: Marko Todorov/Cropix
MINISTAR zdravlja Rajko Ostojić predstavio je rezultate akcijskog plana smanjenja listi čekanja u bolnicama.
"Jako sam ponosan što smo privatni monopol, koji sam obećao u kampanji, uspjeli dovršti tu priču kupovinom CT uređaja na bolnici Rebro. A još sam ponosniji što smo primjerice, Neuro B Plain kupili i na taj način uštedit ćemo za sve naše pacijente koji su zbog tog uređaja morali ići u inozemstvo", rekao je Ostojić.