Masovna uhićenja u Vojvodini

Foto:  Blic.rs

NAJMANJE šest ljudi uhićeni je danas u Novom Sadu, a kako je objavila srpska državna televizija uhićeno je najmanje šest bivših čelnika gradske uprave u Novom Sadu. Pripadnici Uprave kriminalističke policije uhitili su ih pod sumnjom  a su pojedinim investitorima omogućili da nezakonito pribave gotovo milijun eura.
 
RTS je objavio kako se radi o zloupotrebi službenog položaja prilikom izdavanja građevinskih dozvola. Srpski Blic objavio je kako je privedeno sedam osoba. 
 
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.