MUP predstavlja kampanju "Razmisli - Kad piješ, ne vozi"

MINISTARSTVO unutarnjih poslova danas predstavlja kampanju 'Razmisli - Kad piješ, ne vozi'. U sklopu kampanje prikazat će se TV spot redatelja Dalibora Matanića o odgovornoj konzumaciji alkohola.

Ovogodišnji projekt osim što je okupio brojne stručnjake, također po prvi puta najavljuje pojačane kontrole vozača s ciljem educiranja i poticanja javnosti na odgovorno ponašanje u prometu.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.