MINISTARSTVO unutarnjih poslova danas predstavlja kampanju 'Razmisli - Kad piješ, ne vozi'. U sklopu kampanje prikazat će se TV spot redatelja Dalibora Matanića o odgovornoj konzumaciji alkohola.
Ovogodišnji projekt osim što je okupio brojne stručnjake, također po prvi puta najavljuje pojačane kontrole vozača s ciljem educiranja i poticanja javnosti na odgovorno ponašanje u prometu.