Foto: Hina
ĐURO GLOGOŠKI već je iselio iz kuće u Zaprešiću, baš onako kako je to od njega zatražio ministar Predrag Matić, rekao je Media servisu šef Udruge Specijalne policije i jedan od organizatora prosvjeda u Savskoj 66, Josip Klemm. Klemm je rekao kako je Matić jednostrano prekršio taj sporazum, te poručio:
Branitelji su doskočili i ministrovoj odluci o zabrani korištenja sanitarnog čvora u Savskoj. "To je sve riješeno," rekao je Klemm.
"Zahvaljujemo se ministru Matiću na dvije geste. Prva što je zabranio da se koristi sanitarni čvor u ministarstvu, a druga što je platio WC-e kako branitelji ne bi koristili sanitarne čvorove u ministarstvu, a kako su branitelji civilizirani ljudi snašli su se i omogućili da ostanu tamo," rekao je Klemm.