Hakeri upali u sustav Bijele kuće!



HAKERI su upali u sustav Bijele kuće! Iz rezidencije američkog predsjednika potvrđeno je da su hakeri upali u računalni sustav u vojnom uredu Bijele kuće.

Hakeri koji su uspjeli upasti u sustav Bijele kuće navodno su iz Kine. Izvor iz Bijele kuće za portal Politico kazao je da hakeri nisu uspjeli ukrasti nikakve povjerljive dokumente.

Hakeri su u računalo upali tako što su poslali zaraženi e-mail. No, izvor iz Bijele kuće tvrdi da je prijetnja vrlo brzo detektirana, te da je virus izoliran i uklonjen. Naglašava da hakeri nisu imali pristup vojnim tajnama.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.