Dobit Konzuma pala za 84 posto!

KONZUM, Ivice Todorića zabilježio je u prvom kvartalu ove godine dobit od svega 2,03 milijuna kuna što je za 84 posto manje nego u istom razdoblju prošle godine s obzirom da su imali dobit od 12,75 milijuna kuna.

S druge pak strane prihodi Konzuma veći su za 4,9 posto s obzirom da su prošle godine imali 2,74 milijardi kuna a ove 2,87 milijardi.

Ukupni rashodi Todorićevog lanca rasli su više od prihoda - skočili su 5,32 posto. Prošle godine bilo je 2,71 milijardi kuna a ove 2,86 milijardi kuna.

Prema podacima koji su objavljeni za zagrebačkoj burzi materijalni troškovi uvećani su više od sto milijuna kuna - sa 2,26 milijardi kuna na kraju ožujka 2011. na 2,38 milijardi kuna na kraju ovogodišnjeg ožujka, dok im je postotni rast iznosio 5,10 posto.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.