ULJANIK radnicima! U najuspješnijem brodogradilištu država više nije ni strateški partner, njezin dio pao je ispod 25 posto, a radnici su kupili dionice, izvijestio je prvi potpredsjednik Vlade, Radimir Čačić na današnjoj sjednici Vlade.
Slijedi dokapitalizacija društva. "U čemu očekujemo sudjelovanje brodarskih kompanija, fondova za gospodarsku suradnju i drugih institucionalnih investitora, a to sve zajedno je u skladu s onime što je u javnosti već poznato, temelj za ulazak u restrukturiranje i privatizaciju Trećeg maja", istaknuo je Čačić.