Zidane: Ubili su nas

Foto: Getty Images/Guliver Image

REALOV trener Zinedine Zidane nije bio pretjerano zabrinut nakon teškog poraza na Wembleyu od Tottenhama 3:1 u 4. kolu Lige prvaka.

 "Ne brinem se i neću se nikada brinuti ove sezone. Postoje neka razdoblja u kojima ti ne ide i lopta ne želi u gol", rekao je Zidane kojeg je Tottenham potpuno nadigrao.

"Ubili su nas. Bili su bolji u apsolutno svakom segmentu igre. Jednostavno, igrali smo protiv bolje momčadi. Mislim da su oni jedni od favorita za osvajanje Lige prvaka", dodao je Francuz u čijoj je svlačionici navodno raspad sistema.

Modrić se nakon utakmice s Gironom posvađao s Marcelom, a Ronaldo s Ramosom.

"Ne mogu reći da je sve idealno u svlačionici, ali to će proći. Moramo se malo zbrojiti jer s ovakvom igrom, protiv ovakvih momčadi, nemamo što tražti", zaključio je.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.