Želučani problemi desetkovali reprezentaciju

IVICA OLIĆ, Boško Balaban i Dario Šimić nisu prisustvovali jutrošnjem treningu reprezentacije u Wolfsburgu zbog probavnih smetnji, a vježbanje je zbog istih razloga napustio Anthony Šerić, tako da je popodnevni trening otkazan.

"Nema razloga za paniku, sve je pod kontrolom naših liječnika. Točno je da su se svi nabrojani igrači još sinoć žalili na bolove u želucu, ali to nije ništa alarmantno, moguće je da je to došlo kao posljedica promjene temperature, kao i povećanog stresa", izajvio je za Index glasnogovornik reprezentacije Ivan Rotim.

Rotim je napomenuo da će svi igrači koji se žale na bolove najkasnije za dan, dva biti na dispoziciji izborniku.

S obzirom da su se nogometaši jučer žalili na veliku hladnoću i nedostatak tople odjeće, jer se nisu očekivale ovako niske temperature početkom lipnja, a oni su bili samo u laganim odijelima, moguće je da se radi i o prehaldi.

Donekle olakšavajućom okolnošću može se smatrati što nijedan od oboljelih igrača nije u prvom planu izbornika Kranjčara za utakmicu s Poljacima koja se igra u subotu.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.