Zbog "moralnih razloga", Blaž Slišković podnio ostavku

IZBORNIK nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Blaž Slišković podnio je ostavku nakon što je izabrana bosanskohercegovačka vrsta u srijedu na domaćem terenu izgubila kvalifikacijski dvoboj za odlazak na Europsko prvenstvo 2008. s Mađarskom (1:3).

Kako u četvrtak prenose svi bosanskohercegovački dnevni listovi Slišković je ostavku neposredno nakon utakmice podnio iz "moralnih razloga" a na isti potez odlučio se i direktor svih nogometnih reprezentacija BiH Ahmet Pašalić.

"Obećali smo da ćemo osvojiti šest bodova iz dva meča i stoga osjećam moralnu obvezu povući se s dužnosti selektora", kazao je Slišković nakon poraza njegovih nogometaša na utakmici odigranoj u Zenici.

Nakon dvoboja s Mađarima Bih je sa petom mjestu u svojoj kvalifikacijskoj skupini s tri osvojena boda.

Komentirajući tijek utakmice u Zenici, mediji drže kako je lošem rezultatu doprinio i ciparski sudac Costas Kapitanis koji je otvoreno podupirao Mađare.

Index.hr/Hina

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.