Zajec: Nedostaje nam pravi killer

VELIMIR ZAJEC iznio je dojmove nakon priprema po Sloveniji. Trener Dinama je zadovoljan kako su igrači reagirali na promjene koje je uveo.

"Prihvatili su agresivniju i kompaktniju igru. Puno nade polažemo u kombinatoriku i pas-igru i vidim da su igrači to dobro prihvatili", rekao je Zajec za Jutarnji list.

Dakako, ima i stvari kojima nije zadovoljan.

"U ovim smo utakmicama stvorili puno šansi, ali nismo zabili. Nemamo killera. Slepička radi odlično, ali je tanak u završnici, Sivonjić je naš najbolji strijelac, no ni on nije pravi."

Pričalo se da je Milan Badelj ispao iz prve momčadi.

"U zadnjoj je utakmici pokazao da izlazi iz krize i za Koper će biti spreman od prve minute."

Na kraju par riječi o Sammiru koji je odlično odigrao protiv Olympiacosa.

"Sammir je vrhunski igrač. Ali, od njega tražim kontinuitet, čini mi se da se prelako zadovoljava. Ne živi se od dva, tri poteza i to će morati posložiti u glavi. Ako ne, imam recept za njega", zaključio je Zeko.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.