VELIMIR ZAJEC iznio je dojmove nakon priprema po Sloveniji. Trener Dinama je zadovoljan kako su igrači reagirali na promjene koje je uveo.
Dakako, ima i stvari kojima nije zadovoljan.
"U ovim smo utakmicama stvorili puno šansi, ali nismo zabili. Nemamo killera. Slepička radi odlično, ali je tanak u završnici, Sivonjić je naš najbolji strijelac, no ni on nije pravi."
Pričalo se da je Milan Badelj ispao iz prve momčadi.
"U zadnjoj je utakmici pokazao da izlazi iz krize i za Koper će biti spreman od prve minute."
Na kraju par riječi o Sammiru koji je odlično odigrao protiv Olympiacosa.
"Sammir je vrhunski igrač. Ali, od njega tražim kontinuitet, čini mi se da se prelako zadovoljava. Ne živi se od dva, tri poteza i to će morati posložiti u glavi. Ako ne, imam recept za njega", zaključio je Zeko.