Wimbledon: Sestre Williams u finalu

U FINALU trećeg teniskog Grand Slam turnira sezone igrat će sestre Serena i Venus Williams.

Prva nositeljica i braniteljica naslova Serena u prvom je polufinalnom ogledu bez većih problema za 70 minuta porazila treću nositeljicu Belgijanku Justine Henin-Hardenne sa 6:3, 6:2.

U drugom američko-belgijskom okršaju vidjeli smo daleko neizvjesniji meč. Na koncu je nakon sat i 40 minuta igre slavila četvrta nositeljica Venus pobijedivši drugu nositeljicu Kim Clijsters 4:6, 6:3, 6:1.

Tako će pobjednički trofej najprestižnijeg teniskog turnira ponovo ostati u obitelji Williams. Prošle godine slavila je Serena, dok je 2001. i 2000. najbolja bila Venus.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.