WERDER BREMEN se izgleda dobro oporavio od nedavnog poraza u polufinalu Kupa UEFA i jučer nad Herthom došao do velike pobjede 4-1 zahvaljujući najviše hat-tricku Markusa Rosengerga.
Švedski napadač koji se Werderu pridružio iz Ajaxa golijadu je otvorio u 19. minuti utakmice. Rezultat je ostao nepromijenjen do kraja prvog poluvremena, ali je gostima dodatnu prednost donijelo isključenje hrvatskog reprezentativca Josipa Šimunića nekoliko minuta prije odlaska na odmor.
U drugoj jučerašnjoj utakmici Bundeslige, Bielefeld je pobijedio Bayer Leverkusen rezultatom 2-1 golovima Wichniareka i Kampera. Za Leverkusen je zabio Berbarez.
P.V.
Foto: AFP