Wenger potpisao do 2011. godine

JUTROS je na Arsenalovim stranicama i službeno potvrđeno da je Arsene Wenger potpisao novi, trogodišnji ugovor, te da ostaje trener londonskog kluba do 2011. godine.

"Nogometni klub Arsenal ponosno objavljuje da je trener Arsene Wenger produljio ostanak u klubu do lipnja 2011. godine. Potpisom novog ugovora Arsene, koji je u klub stigao 1996. godine, postaje trener s najdužim stažem u klupskoj povijesti", stoji u službenoj izjavi.

"Moje srce je povezano s ovim klubom i potpisivanje novog ugovora je oduvijek bila moja namjera. Arsenal je klub mog života. Oduvijek sam uživao povjerenje i slobodu da provodim svoje planove kako bih momčad učinio uspješnom, ali imam i odgovornost prema navijačima, ali i igračima kojima pomažem da potencijal pretoče u nagrade", izjavio je Wenger.

Arsene Wenger tako će prestići Georgea Allisona koji je bio trener Arsenala od siječnja 1934. do svibnja 1947. godine - punih 13 godina i 4 mjeseca.

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.