POGOTKOM Robina Van Persieja Arsenal je teškom mukom slomio otpor Steaue i iz Bukurešta odnosi sva tri boda.
Nakon što su večerašnjom pobjedom protiv Steaue produžili niz nepobjedivosti na 12 utakmica trener Arsenala Arsene Wenger opravdano je sa smiješkom izašao pred novinare.
"Bili smo dominantni budući nam je Steaua svjesno prepustila inicijativu. Odlično su se branili a pošto nismo nalazili načina za postizanje zgoditka, sve se svelo na pitanje inteligencije i strpljivosti da se ugrabi šansa poput one u drugom poluvremenu. Uglavnom sam zadovoljan igrom moje momčadi a naravno i rezultatom jer nikad nije lako pobijediti u gostima."
I Wenger se slaže da je sve moglo drukčije završiti da je Iacob iskoristio situaciju jedan na jedan protiv Almunije.
"To je bio odlučujući trenutak susreta. Ne smijemo si dozvoliti da nas protivnik uhvati u kontranapad i umalo smo bili kažnjeni."
Totalsport
Foto: AFP