Webber produžio s Red Bullom



VODEĆI pilot Svjetskog prvenstva u Formuli 1, Australac Mark Webber, potpisao je jednogodišnje produljenje suradnje s momčadi Red Bulla.

Budući da drugi pilot Red Bulla, Sebastian Vettel, ima ugovor i za sljedeću sezonu, realnim se čini očekivati jednak vozački par trenutačno najuspješnijeg tima u Formuli 1.

"Odluka je bila lagana. Ovdje se osjećam kao doma", kazao je Webber koji sa 93 boda, sakupljena iz uvodnih sedam utrka, predvodi ukupni poredak vozača ovogodišnjeg SP-a.

Pet bodova manje sakupio je McLarenov Jenson Button na drugom mjestu. Vettel je peti sa 78 bodova.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.