NA KONCU ove sezone Australac Mark Webber će napustiti redove Williamsa i iduće godine će u svjetskom prvenstvu u formuli 1 voziti za momčad Red Bulla.
"Načinio sam sjajan potez jer dolazim u kvalitetnu momčad koja bi iduće sezone mogla načiniti veliki korak naprijed. Sretan sam što ću biti dio velikog projekta," poručio je Australac, koji će u novoj momčadi naslijediti Austrijanca Christiana Kliena, a njegov momčadski kolega biti će Škot David Coulthard.
"Odlučili smo se za Webbera jer ima sjajan osjećaj za vožnju, vrlo je brz i maksimalno motiviran," poručio je šef momčadi Christian Horner.
Index.hr/Hina