DAVOR VUGRINEC napokon je stavio potpis na dvogodišnji ugovor s hrvatskim prvakom zagrebačkim Dinamom.
Vugrinec je dugo razmišljao o tome hoće li ostati u Rijeci, koja mu je ponudila više novaca od Dinama, ili će karijeru nastaviti na Maksimiru.
No, odluka je pala, a za Zagreb se odlučio zbog projekta "europski Dinamo".
"Prije svega, mene je zanimao projekt, a ne financijska strana dogovora, to je glavni razlog zbog kojeg sam odlučio za Dinamo. Ambicije kluba povezale su se s mojim ambicijama, jaki Dinamo je izazov za svakoga. Dinamo je institucija i ja želim biti dio tog projekta, jer moje ambicije i motivacija su veliki." - kazao je Vugrinec za Index.