Vugrinec dvije godine u Dinamu

DAVOR VUGRINEC napokon je stavio potpis na dvogodišnji ugovor s hrvatskim prvakom zagrebačkim Dinamom.

Vugrinec je dugo razmišljao o tome hoće li ostati u Rijeci, koja mu je ponudila više novaca od Dinama, ili će karijeru nastaviti na Maksimiru.

No, odluka je pala, a za Zagreb se odlučio zbog projekta "europski Dinamo".

"Prije svega, mene je zanimao projekt, a ne financijska strana dogovora, to je glavni razlog zbog kojeg sam odlučio za Dinamo. Ambicije kluba povezale su se s mojim ambicijama, jaki Dinamo je izazov za svakoga. Dinamo je institucija i ja želim biti dio tog projekta, jer moje ambicije i motivacija su veliki." - kazao je Vugrinec za Index.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.