Video: Pripremana fešta izostala

SINOĆNJI dvoboj s Ukrajinom našoj je reprezentaciji donio mnoštvo problema uoči nastavka kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Južnoafričkoj Republici.

Trenutno drugoplasirani morat će se dobro namučiti ukoliko žele izboriti dodatne kvalifikacije kao sporedni put do juga Afrike, kad su već Englezi pod Capellovom komandom nedostižni.

Jučerašnji dan u Zagrebu od ranog je jutra odavao dojam da je sve spremno za veliku feštu koja je trebala uslijediti nakon pobjede, ali se ona, eto, nije dogodila. Kockasti dresovi preplavili su ulice i trgove šireg centra našeg glavnog centra, a navijači su redom bili uvjereni u pobjedu.

Pun stadion otpjevao je na početku "Lijepu našu", ali grlatost se s asfalta očito nije u punoj mjeri prenijela na Maksimir budući da atmosfera nije bila na nivou nekih prijašnjih okršaja reprezentacije. Svjedoči tome i izjava donedavnog kapetana Vatrenih Nike Kovača:

"Nisu naši igrači bili dovoljno agresivni, a to se vidjelo i na publici. Ipak, u nastavku smo se svi skupa digli i šteta je što nismo uspjeli pobijediti."

Nakon utakmice, pak, igrači su bili tužni zbog dva izgubljena boda, ali ipak zadovoljni svojom igrom i povratkom nakon ukrajinskog vodstva početkom drugog poluvremena.

Pogledajte video u kojem vam donosimo jučerašnju zagrebačku priču.

M.Č.
Foto: Drago Sopta (Cropix)

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.