WIMBLEDONSKA pobjednica Amerikanka Venus Williams odustala je od nastupa na WTA teniskom turniru, Stockholm Open zbog gripe.
"Doktor mi je zabranio nastup. Imam vrlo visoku temperaturu i posve sam iscrpljena. Jedva hodam, a o trčanju niti ne pomišljam," kazala je Amerikanka umjesto koje će u Stockholmu nastupiti Talijanka, Mara Santangelo.