Grafika: Index, Foto: Hina, Guliver Image/Getty Images, Pixsell
ČETVRTAK, 3. kolovoza pamtit ćemo kao veliku noć hrvatskog nogometa, noć u kojoj su svi hrvatski klubovi prošli dalje.
Dinamo je očekivano izbacio Odd, Hajduk je u uzvratu na Poljudu s 2:0 pobijedio i izbacio Brondby, a Osijek s dvije pobjede od 1:0 šokirao PSV.
Dinamu, Hajduku i Osijeku čestitala je i Rijeka koja je dan ranije izbacila Salzburg i prošla u play-off Lige prvaka.
"Zajedno smo Hrvatska", poruka je hrvatskog prvaka.