Van Nistelrooy: Beckham je primjer svima

NAPADAČ Reala je oduševljen načinom na koji njegov novi/stari suigrač iz Manchestera prihvaća sjedenje na klupi i kako izvršava radne obveze.

"Becks mi ne izgleda frustriran zbog toga što nije u prvoj momčadi. Puno radi i trudi se kako bi dobio priliku. Znam koliko mu je lijepo u Madridu i on želi iskoristiti svaku priliku kako bi dokazao da treba igrati", izjavio je "Van the Man".

Beckham je ove sezone započeo samo dvije utakmice za Kraljevski klub, a engleski i španjolski mediji naveliko pišu da će otići već u zimskom prijelaznom roku ukoliko ne dobije priliku u prvom sastavu. Ugovor mu ističe u svibnju iduće godine.

Van Nistelrooy kao kontrast Cassanu, koji je napao trenera Capella jer već dulje vremena ne igra, navodi upravo Beckhama i njegovo strpljenje i predanost:

"David je fantastičan sportaš i veliki timski igrač. Njegov pristup i stav je svima nama je sjajan primjer", nije van Nistelrooy mogao suspregnuti svoje oduševljenje jednim od posljednjih Galacticosa.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.