NAKON gomile potrošenog novca i dovođenja pojačanja za sljedeću sezonu, u Real Madridu je počela trgovina i u suprotnom smjeru. Brojnim je igračima poručeno da su višak, a među njima je i Rafael van der Vaart.
Nizozemski veznjak zasad je još uvijek na Santiago Bernabeuu, ali spreman je za napuštanje “zvjezdane” svlačionice.
"Trener Manuel Pellegrini mi je rekao da na mene ne računa, tako da nema nikakvog smisla ostajati", izjavio je 26-godišnji Van der Vaart koji je prošlo ljeto za 15 milijuna eura stigao iz njemačkog HSV-a.
"Real me još uvijek pokušava prodati za podjednaku svotu za koju me je i doveo, tako da će klubovi koji me žele morati još malo pričekati. Otvoren sam za razgovor o povratku u HSV, ali to nije moja jedina opcija", dodao je nizozemski reprezentativac u razgovoru za De Telegraaf.