Urugvajac pojačao Mallorcu

VEZNJAK Valencije Gonzalo de los Santos pojačao je Mallorcu, koja se nalazi na pretposljednjem mjestu španjolskog prvenstva.

Urugvajski nogometaš dolazi u Mallorcu na posudbu do kraja sezone, a po završetku prvenstva Mallorca će imati priliku otkupiti njegov ugovor.

Dvadesetosmogodišnji Urugvajac prošle je sezone bio na posudbi u Atletico Madridu. Nadao se je da će se uspjeti nametnuti novom treneru Valencije Claudiju Ranieriju. No, to mu nije pošlo za rukom.
De los Santos je drugo pojačanje Mallorce u zimskom prijelaznom roku. Prije njega na posudbu je iz Cerezo Osake stigao japanski napadač Yoshito Okubo.
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.