DISCIPLINSKA komisija Europske nogometne federacije (UEFA) kaznila je škotskog prvoligaša Rangers sa 13.000 eura zbog izgreda navijača na utakmici protiv Villarreala u Ligi prvaka.
Navijači škotske momčadi kamenovali su autobus sa igračima Villarreala dok se kretao prema stadionu El Madruigal i pritom su razbili dva prozora.