DO ZAVRŠETKA večerašnjeg susreta između Dinama i Hajduka, policija je privela ukupno 102 navijača, doznajemo od glasnogovornice PU splitsko-dalmatinske Marine Kraljević-Gudelj.
"Policija je privela 66 navijača Hajduka i 36 navijača Dinama. Stanje na stadionu je povoljno i nema nereda", rekla nam je Marina Kraljević-Gudelj neposredno nakon završetka utakmice.
U bakljadi koju je u drugom poluvremenu pripremila Torcida, prema dosadašnji informacijama, nitko nije ozlijeđen. Prema riječima glasnogovornice PU splitsko-dalmatinske, policija će na osnovu snimaka pokušati pronaći počinitelje.
Navijači će se sada uz policijsku pratnju sa stadiona zaputiti svojim kućama.
Do početka utakmice 40 privedenih
Prije početka utakmice, u službenim se prostorijama splitske policije nalazilo 16 navijača Hajduka i 24 navijača Dinama, no na sreću oni nisu privedeni zbog navijačkih nereda već preventivno - neki zbog ne nošenja osobnih iskaznica, neki zbog unošenja alkohola, a neki zbog vidne alkoholiziranosti.
Policija procjenjuje da se na stadionu nalazilo oko 12 tisuća navijača, od čega oko 800 navijača Dinama.
I.M.