U Splitu privedena 102 navijača

DO ZAVRŠETKA večerašnjeg susreta između Dinama i Hajduka, policija je privela ukupno 102 navijača, doznajemo od glasnogovornice PU splitsko-dalmatinske Marine Kraljević-Gudelj.

"Policija je privela 66 navijača Hajduka i 36 navijača Dinama. Stanje na stadionu je povoljno i nema nereda", rekla nam je Marina Kraljević-Gudelj neposredno nakon završetka utakmice.

U bakljadi koju je u drugom poluvremenu pripremila Torcida, prema dosadašnji informacijama, nitko nije ozlijeđen. Prema riječima glasnogovornice PU splitsko-dalmatinske, policija će na osnovu snimaka pokušati pronaći počinitelje.

Navijači će se sada uz policijsku pratnju sa stadiona zaputiti svojim kućama.

Do početka utakmice 40 privedenih

Prije početka utakmice, u službenim se prostorijama splitske policije nalazilo 16 navijača Hajduka i 24 navijača Dinama, no na sreću oni nisu privedeni zbog navijačkih nereda već preventivno - neki zbog ne nošenja osobnih iskaznica, neki zbog unošenja alkohola, a neki zbog vidne alkoholiziranosti.

Policija procjenjuje da se na stadionu nalazilo oko 12 tisuća navijača, od čega oko 800 navijača Dinama.

I.M.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.