SLOŽNI su bili Dinamovci nakon susreta protiv nikad čvršće Cibalije koji je na trenutke izgledao poput vaterpolo dvoboja; najvažnije je ipak bilo izbjeći prvenstveni kiks uoči puta za Bremen. Iako, Dinamo nije bio daleko od neprilika, zahvaljujući ponajprije poroznoj obrani i nesmotrenosti pojedinaca.
"Ne smijemo pričati o Nijemcima, već samo u utakmici s Cibalijom." - neraspoložen je u hodniku bio Luka Modrić. Na terenu je, naravno, bio među najboljima...
"Bodovi su najvažniji. Utakmica je bila teška, igrali smo u nemogućim uvjetima, zato je pobjeda odlično sjela." - dodao je.
O transferu - niti riječi.
"O tome ne bih govorio. Sretan sam u Dinamu i to je to. Nisam opterećen nikakvim pričama.""
Ognjen Vukojević, u međuvremenu, je ipak ponudio par riječi u utakmici u Bremenu.
"Ponajprije očekujem da se hrabro suprostavimo, a ne da na terenu čekamo da nas Werder razbije. Moramo prikazati sigurnost i hrabrost, ako bi postigli pogodak imali bi sjajnu situaciju uoči uzvrata. Kako čujem, Werder nije u blistavoj formi, a mi ćemo u Bremen stići svježi i odmorni."
Rupe u obrani Dinamov "terijer" pravda pomanjkanjem koncentracije kod pojedinih igrača..
"Ne smatram da imamo velikih problema u obrani, crne rupe koje se događaju plod su loše koncentracije. Ne radi se o uigranosti, jer momčad sjajno diše. Ali ti propadi od desetak minuta ne smiju se događati. Sve ostalo štima, s Balabanom i Šokotom dobili smo veliku mirnoću jer se radi zaista o pravim igračima, koji znaju zagraditi loptu. I treba im sekunda za realizaciju..."
Impresije je nakon susreta ponudio i debitant Ivica Vrdoljak, kojeg je Profesor sinoć iskoristio na poziciji zadnjeg veznog.
"S ove utakmice pamtit ćemo samo tri boda. Svojim nastupom nisam pretjerano zadovoljan, bilo je važno trkački izdržati nakon stanke od dva i pol mjeseca. Nadam se da će biti vremena i za bolje utakmice..."
D.R.
Foto: I.L.