"NEPOZNATA bakterija zagorčava mi život. Liječnici ne mogu riješiti taj problem i sve sam veći pesimist. Karijera je u pitanju. Sve je moguće, pa i zbogom nogometu". - izjavio je Tudor za Novi list.
Slaven Bilić je tijekom "turneje" po Europi i Tudora, koji je već duže vremena izvan stroja zbog zdravstvenih problema.
"Bilo mi je vrlo drago što me je došao posjetiti izbornik, bila je to njegova sjajna gesta. Još je jednom pokazao da se ponajprije radi o velikom čovjeku i pravom sportašu." - napominje Tudor.
Situacija je vrlo teška, a Igor ne zna kako dalje.
"Već četiri mjeseca liječnici bezuspješno pokušavaju riješiti moj problem. Naime, pojavila mi se za sada nepoznata bakterija u zglobu. Obišao sam sve liječnike, nitko nije uspio odstraniti bakteriju i zato nisam optimist. Svakim danom sve sam veći pesimist, ubija me doslovce ta neizvjesnost", priznao je Tudor, koji bi čak mogao prekinuti karijeru.
"Sve je moguće. Nastavak karijere pod velikim mi je znakom pitanja, moguće je da ću uskoro morati reći zbogom nogometu", dodao je Tudor za Novi list, istaknuvši da se ne trebamo bojati za budućnost hrvatske reprezentacije pod Bilićevim vodstvom.
Utakmicu protiv Makedonije u Zagrebu smatra iznimno važnom, ali ako Bilićevi izabranici upišu pobjedu, u što Igor uopće ne sumnja, nastup na Europskom prvenstvu gotovo je zagarantiran.
V.B.