Tri hrvatska biciklista na SP

NA OVOGODIŠNJEM Svjetskom biciklističkom prvenstvu koje će se od 7. do 13. listopada održati u kanadskom Hamiltonu nastupit će trojica hrvatskih vozača.

To su Radoslav Rogina (kategorija seniori Elite), Matija Kvasina (kategorija seniori do 23 godine), Robert Kišerlovski (kategrija juniori). Vladimir Miholjević zbog bolesti neće nastupiti na SP.

Naši reprezentativci put Kanade krenut će u nedjelju rano ujutro.
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.