Totti: Želim 7-0 na Old Traffordu!

ROMIN kapetan Francesco Totti u intervjuu za talijanski sportski dnevnik La Gazzetta dello Sport govori o svemu pomalo, a najmanje o večerašnjoj utakmici protiv Manchester Uniteda.

"Volio bih da ih pobijedimo sa 7:0", bilo je sve što je Totti rekao uoči večerašnjeg gostovanja Rome na Old Traffordu u 2. kolu Lige prvaka. Naravno, takvu Tottijevu izjavu ''isprovocirao'' je poraz Rimljana na istom stadionu od istog suparnika sa 7:1.

"Liga prvaka jedino je natjecanje koje nisam osvojio. Naravno da bih to žarko želio, ali znam da ću teško do europskog trona s Romom. Favorit za naslov je Barcelona. Momčad koja ima na okupu takve igrače kao što su Ronaldinho, Messi, Henry i Eto'o uvijek je favorit. "

O ulozi Rome u talijanskom prvenstvu kaže.

"Ne možemo ignorirati činjenicu da smo u krugu favorita. Ali, isto tako, ne smijemo niti očekivati previše. Romini navijači su skloni iz euforije padati u depresiju ili obratno. "

O osobnim ciljevima.

"Volio bih obraniti naslov najboljeg strijelca Serije A (Totti je prošle sezone postigao 26 pogodaka u prvenstvu, op.a.), kao što su to ranije uspijevali Luca Toni, Cristiano Lucarelli ili Rolando Bianchi."

"Mislim da bih trebao kandidirati za Zlatnu loptu (nagrada koju France Football dodjeljuje najboljem igraču Europe, op.a.) s Cristianom Ronaldom, Kakom i Ruudom van Nistelrooyem. "

Na kraju, Totti odbija tezu o njegovom konačnom oproštaju od dresa talijanske rrprezentacije.

"Vrlo je teško reći da li ću opet zaigrati za ''azzure''. Nikada nisam rekao da se sigurno neću vratiti u nacionalnu momčad. Volio bih zaigrati na Svjetskom prvenstvu u Južnoj Africi, ali bi se mnoge stvari morale promijeniti",  zaključio je Totti, ne spomenuvši na koje stvari misli.

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.