Guardiola: Možemo biti prvaci, ali smo shvatili da nismo savršeni

Foto: Getty Images / Guliver Image

PRVI poraz ove sezone doživio je Manchester City u Premier ligi. Ekipa Pepa Guardiole je, nakon šest pobjeda, izgubila kod Tottenhama s 2:0.

"Bili su bolji, mi nismo bili pravi, tako da im čestitam. Prvi primljeni gol je sličan onome koji smo primili u Glasgowu i uvijek se teško vratiti nakon toga. Znali smo da će igrati visoki presing, očekivali smo to, ali bili su odlični. Izgubiti utakmice je dio igre, dio našeg posla. Nikad nisam ni pomislio da nećemo izgubiti utakmicu, to je normalno i pomoći će nam da budemo bolji", rekao je Guardiola.

Katalonski strateg morao je potpisati svoj prvi poraz na Otoku.

"Ovdje sam da napravim posao. Tek je listopad, novi sam ovdje, ovo je još nije momčad kakvu želim. Moramo još puno raditi. Na kraju sezone možemo biti prvaci, ali smo shvatili da nismo savršeni. Nogomet se igra 90 minuta, dobro smo krenuli, ali ovo nije bio naš dan. Imali smo problema u kontroli utakmice", kazao je Pep.

Pochettino: Velika, velika pobjeda

Očekivano, trener Tottenhama Mauricio Pochettino presretan je poslije pobjede kojom je stigao na samo bod od vodećeg Cityja. 

"Ovo je jako, jako velika pobjeda protiv velikog protivnika. Teško je igrati protiv Manchester Cityja, ali ovako moramo nastaviti i nakon reprezentativne stanke. Promašili smo i penal, ali svatko može promašiti pa i moji igrači. Jednostavno, i pored toga moja je momčad bila odlična", zaključio je Argentinac. 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.