Tottenham doveo 36-godišnjeg vratara

U IŠČEKIVANJU uspješnog transfera hrvatskog nogometnog reprezentativca Vedrana Ćorluke iz Manchester Cityja, Tottenham je objavio da je doveo španjolskog vratara Cesara Sancheza (36).

Španjolski veteran u Tottenham dolazi na jednogodišnju posudbu iz Zaragoze, a u novom će klubu biti zamjena prvom vrataru, Brazilcu Heurelhu Gomesu.

Tottenham će Sanchezu isplaćivati 70 posto primanja, a dugoročni potpis ugovora očekuje se na kraju ove sezone.

Španjolski vratar je peto pojačanje kluba s White Hart Lanea ove sezone. Prvo i najzvučnije pojačanje Spursa je svakako Luka Modrić, dok su ostale pridošlice Giovani dos Santos, David Bentley i Heurelho Gomes.

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.