Torcida "legendama" kluba: Hajduk neće biti vaša krčma do smrti!

Foto: Hina

BURNO je bilo proteklog vikenda na tradicionalnoj Hajdukovoj "Biloj noći" na Pagu. Bivši igrač i dugogodišnji skaut Hajduka, Vilson Džoni okomio se na predsjednika Hajduka Ivana Kosa i klupsko vodstvo.

Na reakciju je pozvao i svoje kolege veterane Hajduka, rekavši da očito nemaju muda suprotstaviti im se. "Hajduk živi vječno sa svojim navijačima, Torcidom i veteranima, ali nismo za njega koji dođe iz Osijeka i ovako kroji politiku", nastavio je Džoni ljut što predsjednik Hajduka nije pozdravio veterane na ulazu i s pozornice. Dan kasnije je rekao da nije bio pijan i da ga nije vrijeđao, nego da je samo rekao istinu.

Oglasila se i Torcida i najoštrije osudila ispad Vilsona Džonija.

"Ako se stavi na stranu da je tituliranje samih sebe 'legendama' pokazatelj dubokog psihičkog problema, ti ljudi koji sada galame nakon što su 20-ak godina šutjeli često su i sami bili sudionici najvećih nepravilnosti u klubu koje su dovele gotovo do stečaja Hajduka.

Dio njih pasivnim promatranjem kriminala, a većina i aktivnim sudjelovanjem u čerupanju kluba; besplatna putovanja, besplatne karte, dnevnice i ogromne količine jela i alkohola, a sve na račun kluba, bile su povlastice pojedinih 'legendi'. Danas ih više nemaju, pa je i razumljivo čemu nervoza.

U ime svih navijača Hajduka pozivamo pojedine bivše igrače da prestanu očekivati da će klub biti njihova krčma do smrti te sramotiti Hajduk!

Posebno upozoravamo da se nitko u svojim budalaštinama nema pravo pozivati na Torcidu jer će zbog toga snositi sve pravne posljedice".

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.