TORCIDE nije ušla na stadion Gorice, protiv koje igra Hajduk u 13. kolu Prve HNL. Oko 500 navijača splitskog kluba stiglo je ispred stadiona, no problem je nastao jer samo njih oko 200 imaju ulaznice, a Gorica nije pustila još karata u prodaju.
Zato su se sve pristaše Hajduka okupili ispred stadiona i odlučili da iz solidarnosti ne žele ući unutra.
Tribina na kojoj su trebali biti smješteni gostujući navijači je prazna.