Torcida ostala ispred stadiona Gorice

Foto: Index

TORCIDE nije ušla na stadion Gorice, protiv koje igra Hajduk u 13. kolu Prve HNL. Oko 500 navijača splitskog kluba stiglo je ispred stadiona, no problem je nastao jer samo njih oko 200 imaju ulaznice, a Gorica nije pustila još karata u prodaju.

Zato su se sve pristaše Hajduka okupili ispred stadiona i odlučili da iz solidarnosti ne žele ući unutra. 

Tribina na kojoj su trebali biti smješteni gostujući navijači je prazna. 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.