BIVŠI danski nogometni reprezentativac, Stig Tofting (34) pušten je iz zatvora nakon što je odslužio tri mjeseca kazne zbog nasilničkog ponašanja.
Bivši član engleskog premierligaša Boltona završio je iza rešetaka nakon što je u srpnju prošle godine u jednom restoranu pretukao gosta.
"Boravak u zatvoru bila mi je dobra škola. Opametio sam se i smirio. Završio mi je ugovor s Boltonom i slobodan sam igrač. Vjerujem kako ću pronaći novi angažman," kazao je Tofting.