Tabarez: Odlazimo uzdignute glave

URUGVAJSKA nogometna reprezentacija neće u borbu za zlato na južnoafričkom Svjetskom prvenstvu. U polufinalu je momčad Oscara Tabareza svladala Nizozemska 3:2 i izbacila ih iz utrke za naslovom.

Svejedno, izbornik urugvajske nogometne reprezentacije nije skrivao zadovoljstvo učinjenim:

"Zaslužili smo igrati polufinale Svjetskog prvenstva. Ponosan sam na momke koje vodim i na ono što smo u Južnoafričkoj Republici napravili. Odlazimo uzdignute glave."

"Poraz od Nizozemske prihvaćamo, bili su bolji suparnik iako su drugi pogodak postigli iz zaleđa. Svejedno, ovo nije vrijeme za plač i isprike."

"Naravno da smo tužni zbog ispadanja, međutim, treba biti svjestan da smo postigli mnogo, došli smo daleko."

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.