HRVATSKI nogometni savez suspendirao je NK Zagreb zbog neplaćanja bivšeg igrača Frane Ćaćića, kojemu su dužni nešto više od 200.000 kuna.
Niti nakon tri mjeseca Ćaćić novac nije dobio, čak je, tvrdi odvjetnica Gordana Lazović, primio prijetnje da novac nikad neće vidjeti jer će klub prije u stečaj.
Zbog toga je 24. siječnja na snagu stupila suspenzija NK Zagreba, a iz kluba su odmah ponudili da će platiti sve što su dužni u tri rate do travnja. Suspenzija ipak ostaje na snazi.
Vjesnik saznaje kako klub Ćaćiću nije uplaćivao niti mirovinsko niti zdravstveno, oko 50.000 kuna, no to se ne navodi u ovoj tužbi.