Stutgart se pojačava

NJEMAČKI nogometni prvoligaš Stuttgart pojačat će svoje redove za sljedeću sezonu s dvojicom reprezentativaca svojih zemalja. Očekuje se da će mladi njemački veznjak Thomas Hitzlsperger (23) i švicarski branič Ludovic Magnin (25) potpisati ugovore sa Stuttgartom do kraja ovoga tjedna.

Oba igrača u Stuttgart će doći bez odštete s obzirom da im na kraju sezone istječu ugovori sa sadašnjim klubovima, Hitzlspergeru s Aston Villom, a Magninu s Werderom.



Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.