Foto: Panorama
UTAKMICA Albanije i Makedonije (1:1) prekinuta je zbog nevremena i bit će nastavljena danas.
Osim jake kiše, utakmicu u Albaniji obilježio je i sukob navijača. Albanski mediji pišu kako je sve počelo kada su Makedonci "provocirali domaće navijače pokazivanjem tri prsta kao četničkog simbola", nakon čega ih je napala skupina albanskih navijača s Kosova.
Policija je spriječila fizički kontakt navijača, no Albanci su Makedonce sa susjedne tribine gađali bakljama.
Ranije su, uoči utakmice, Albanci imali koreografiju na kojoj su se našla imena nekoliko makedonskih gradova smještenih u blizini granice, koje Albanci vide u projektu "Velike Albanije", a i makedonska himna je žestoko izviždana.