HRVATSKA tenisačica Karolina Šprem plasirala se u 2. kolo 140.000 dolara vrijednog WTA turnira u Pragu. Šprem je u dvoboju 1. kola svladala Amerikanku Ashley Harkleroad sa 0-6, 6-4, 6-3.
U 2. kolu Šprem će igrati protiv četvrte nositeljice, Francuskinje Emilie Loit.
REZULTATI:
KAROLINA ŠPREM (HRV) - Ashley Harkleroad (SAD) 0-6, 6-4, 6-3
Michaela Pastikova (Češ) - Viktorija Azarenka (Bje) 6-2, 7-5
Maria Elena Camerin (Ita/6) - Olga Savčuk (Ukr) 6-4, 6-1
Emilie Loit (Fra/4) - Agnieszka Radwanska (Polj) 6-2, 6-4
Melinda Czink (Mađ) - Antonella Serra Zanetti (Ita) 1-6, 6-2, 6-2
Index.hr/Hina