BRANKO KARAČIĆ tri kola prije kraja prvenstva dobio je otkaz u Osijeku. Klub je u ponedjeljak preko glasnogovornika poručio da je dosadašnji trener razriješen dužnosti te da će momčad do kraja sezone voditi sportski direktor Vlado Bilić.
U utorak je u klubu najavljena press konferencija na kojoj bi predsjednik Robert Špehar trebao objasniti razloge rastanka, koji čudi s obzirom da Osijek u preostala tri kola ne može napraviti puno da spasi neuspješnu sezonu.
Bilić je treći čovjek koji će ove sezone voditi Osijek, nakon Steinbrucknera i Karačića.