Foto: Index
HRVATSKI veslačice Sonja Kešerac i Maja Anić nisu se uspjele plasirati u finale dvojaca bez kormilara na Svjetskom prvenstvu na Novom Zelandu. Osječka kombinacija je u repasažu na jezeru Karapiro zauzela četvrto mjesto, a budući da su samo prva dva vodila u A finale, našim djevojkama preostaje borba za sedmo mjesto u B finalu.
Dodajmo i kako je hrvatski četverac na pariće (Valent Sinković, Damir Martin, Martin Sinković i David Šain), saznao sve suparnike u A finalu koji je na rasporedu u petak. Nakon Australaca, Nijemaca i Rusa koji su borbu za medalje, kao i naši veslači, izborili još u kvalifikacijama, u srijedu je isto kroz repasaž pošlo za rukom i posadama Italije i Velike Britanije.